فروش محصولات در اپل کده

فروشگاه اپل کده بستری مطمئن را برای فروشندگانی که از فضای آنلاین دور بوده و یا تولیدکنندگانی که توانایی فروش محصولاتشان را به دلایل مختلف در یک مکان فیزیکی نداشته اند فراهم آورده تا بتوانند با عضویت در سایت به عنوان فروشنده و قبول شرایط و ضوابط و سیاست ها یک پنل فروشندگی ایجاد و به سادگی محصولات خود را در فروشگاه قرار دهند.

چه نوع کالاهایی را در اپل کده می توان به فروش رساند ؟

تمامی کالاها از جمله (‌ آیفون – آیپد – واچ – مک – لوازم جانبی ) و سایر کالاهایی که مرتبط با محصولات اپل هستند را می توانید در فروشگاه قرار دهید.

فروش به چند صورت امکان پذیر است ؟

  • همکاری و تامین محصولات اپل کده ( محصولات پلمپ )

با توجه به سیاست توسعه فروش در اپل کده ؛ مفتخریم با همکارانی که فروشنده محصولات اپل هستند اعلام همکاری نماییم . به همین دلیل همکارانی که قصد مشارکت در فروش و بهره مندی از فواید فروشگاه آنلاین را دارند ؛ بعد از ثبت نام در فروشگاه و پذیرفتن قوانین و مقررات همکاری مندرج ؛ جهت نمایندگی فروش محصولات ؛ با ما در ارتباط باشند.

  • فروش محصولات استوک ( کارکرده / اصلی )

فروش محصولات استوک در اپل کده ؛ شامل کالاهای اصلی کارکرده ای است که از نظر وضعیت ظاهری (بدنه)؛ نرم افزاری ( قفل اپراتور – آیکلاد )؛ لوازم جانبی (اصلی) مورد تایید واقع گردد. به همین سبب محصولات کارکرده در دو نوع کارشناسی شده و غیرکارشناسی فروخته می شود.

کالاهای کارشناسی شده : این نوع محصولات نیاز به بررسی ( نرم افزاری و سخت افزاری ) توسط کارشناسان اپل کده بوده و در صورت تایید موارد ( ظاهر – لوازم اصلی – عدم ایراد نرم افزاری و سخت افزاری ) در قسمت کالاهای کارشناسی شده قرار گرفته و از محبوبیت بالاتری نسبت به کالاهای غیرکارشناسی برخوردار است .

کالاهای غیرکارشناسی : محصولات غیر کارشناسی شامل کالاهایی است که توسط خود کاربر؛ باتوجه به توضیحات داده شده ؛ توسط فروشگاه تایید و منتشر می گردد . فروشندگان و خریداران موظف به پذیرفتن قوانین و مقررات مندرج کالاهای غیرکارشناسی هستند.

  • از کجا شروع کنم ؟‌ سه قدم فاصله تا فروشندگی

مرحله اول : بعد از مطالعه شرایط و ضوابط فروشندگی اقدام به ثبت نام در فروشگاه نمایید.

مرحله دوم : تکمیل کامل اطلاعات پیشخوان ( پنل کاربری ) از جمله ( نام و نام خانوادگی – آدرس – تلفن تماس )

مرحله سوم : بررسی اطلاعات توسط کارشناسان اپل کده و فعالسازی حساب کاربری فروشنده

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر ؛ با پشتیبانی در ارتباط باشید.