آیپد پرو ۲۰۲۰

رایانه بعدی شما رایانه نیست.

این یک تبلت جادویی است
سریع تر از تمامی لپ تاپ ها
دوربین های حرفه ای که می تواند واقعیت را دگرگون کند
می توانید از آن با لمس ، مداد ، صفحه کلید و اکنون تاچ پد استفاده کنید.
این iPad Pro جدید است.

فناوری شبکیه مایع

صفحه نمایش لبه شبکیه Liquid Retina نه تنها زرق و برق دار و همهجانبه است بلکه دارای فناوری های فوق العاده پیشرفته نیز می باشد. مانند ProMotion ، True Tone و دقت رنگی در صنعت ، که باعث می شود همه چیز احساس پاسخگو و خیره کننده به نظر برسد. کاملاً ساده ، این ترکیب از ویژگیها ، آن را به پیشرفته ترین صفحه نمایش موبایل در جهان تبدیل کرده است.

در دو سایز ۱۱ و ۱۲.۹ اینچ

در مورد دوربین های آیپد جدید می دانید؟‌
عمیق تر فکر کنید.

دوربین های حرفه ای

دوربین های پیشرفته همراه با نمایشگر بزرگ ، عملکرد سریع و سنسورهای بسیار کالیبره شده ، همواره iPad را منحصر به فرد قادر ساخته اند. دوربین های Wide و Ultra Wide جدید به شما کمک می کنند تا از عکس یا فیلم بی نقص استفاده کنید. و همراه با میکروفون با کیفیت و استودیو با چهار بلندگو ، شما حتی می توانید یک دکل فیلمبرداری multicamera را تنظیم کنید.

 دوربین جدید فوق العاده ۱۰ مگاپیکسلی
 دوربین ۱۲ مگاپیکسلی

اسکنر LiDAR

برای تعیین فاصله با اندازه گیری مدت زمان رسیدن نور به یک جسم و بازگرداندن نور ، از LiDAR استفاده می شود. این بسیار پیشرفته است ، توسط ناسا برای مأموریت بعدی فرود مریخ استفاده می شود. و اکنون طراحی شده است که در iPad Pro نازک و سبک قرار بگیرید.

اسکنر LiDAR که به صورت سفارشی طراحی شده است ، از زمان مستقیم پرواز برای اندازه گیری نور منعکس شده تا پنج متر دورتر ، در داخل و خارج استفاده می کند. در سطح فوتون کار می کند ، با سرعت نانو ثانیه انجام می شود و امکانات فوق العاده ای را برای واقعیت افزوده و فراتر از آن باز می کند.

گردش کار حرفه ای

A12Z Bionic به گونه ای طراحی شده است که مخصوصاً با برنامه های حرفه ای قابل اجرا باشد. پردازنده گرافیکی ۸ هسته ای عملکرد مایعات را برای مواردی مانند ویرایش فیلم ۴K ، طراحی سه بعدی و واقعیت افزوده ارائه می دهد. طراحی حرارتی پیشرفته به معنای اوج بالاتر و عملکرد پایدارتر است – برای گردش کار حرفه ای. و موتور عصبی طراحی شده توسط Apple enables یادگیری دستگاه enables را برای نسل بعدی برنامه های حرفه ای آماده می کند.

چند وظیفه ای

iPadOS به منظور مهار قدرت و عملکرد iPad Pro طراحی شده است. سخت افزار سریع و رعد و برق Light Lightning in به طور هماهنگ طراحی شده اند تا هرگونه تعامل را نرم و صاف جلوه دهد. که باعث می شود کار با چندین برنامه به طور همزمان و حرکت سریع بین و بدون دردسر بین فضاها انجام شود.

Trackpad برای iPadOS

پشتیبانی Trackpad روشهای جدید و قدرتمندی را برای استفاده از iPad خود باز می کند. تجربه مکان نما دوباره تصور شده به طور خاص برای کار در یک محیط لمسی برای اولین بار طراحی شده است. متن است ، بنابراین بسته به محتوا مورد نظر خود ، مانند دکمه ها ، نمادهای برنامه و متن ، به ابزاری که شما نیاز دارید تبدیل می شود. برای کارهایی که نیاز به یک سطح اضافی دقیق دارید ، مانند ساخت صفحه گسترده یا ویرایش متن ، مناسب است. همچنین می توانید از حرکات رهگذر بصری استفاده کنید تا به سرعت در iPadOS بپیوندید.