قیمت مناسب و خریدی مطمئن در اپل کده

قیمت محصولات از نظر اپل کده یکی از مهمترین معیارهاست . به همین دلیل ما تمرکز اصلی خود را بر این موضوع قرار داده تا بتوانیم محصولات اصلی را با بهترین قیمت در اختیار شما خریداران قرار دهیم. این موضوع را درنظر باید گرفت ؛ اپل محصولات خود را بر اساس پارت اختصاصی کشورها تولید می نماید . به عنوان مثال پارت نامبر دستگاه های اختصاص یافته به ایالات متحده آمریکا با پسوند LLA یا پارت اختصاص یافته به چین ZAA بوده که در برخی از جوانب نسبت به پارت نامبر سایر کشورها از ویژگی ها و امکانات متفاوتی بهره مند هستند. به عنوان مثال پارت نامبر چین (Z/AA) در آیفون XS Max از دو سیم کارت سخت افزاری پشتیبانی میکند.

این جریان و عدم آگاهی کافی کاربر باعث شده ؛ تا در بازار و یا حتی فروشگاه های اینترنتی معروف ؛ محصولات خود را با قیمت های متفاوت بدون در نظر گرفتن این موضوع و توضیحات اضافی به فروش رسانند.

فروشگاه ها چگونه از عدم آگاهی شما سوء استفاده می کنند ؟

  • فروش محصول رفرش ( Refurbished ) به جای دستگاه اصلی
  • ارسال پارت نامبرهای ارزان تر به جای پارت نامبر گران تر جهت کسب سود بیشتر
  • اعلام قیمت محصول ؛ حتی کمتر از فاکتور خرید خود فروشنده و عدم فروش محصول بدون لوازم جانبی و نرم افزار جهت کسب سودهای باورنکردنی ؛ موضوعی که در بازارهای موبایل شاید با آن برخورد کرده باشید.
  • تعویض لوازم دستگاه ( کابل – شارژر – هندزفری ) با کالای تقلبی

حال تیم تخصصی اپل کده : با در نظر گرفتن تمامی موارد فوق ؛ خرید محصولات دارای اصالت – پارت نامبر معتبر به همراه لوازم اصلی را برای شما فراهم آورده تا بتوانید با خیالی آسوده ؛ محصول مورد نظر خود را در فروشگاه انتخاب و خریداری نمایید.

پشتیبانی اپل کده در کنار شماست.

ارتباط با ما